משרד תיווך בתל אביב

משרד תיווך בתל אביב

עולם השכירות מתנהל בשני רבדים משני כיוונים שונים, יש את הכיוון של המשכיר ויש את הכיוון של השוכר, בדומה לעולם של מכירת דירות, אך להבדיל ממנו, בעולם השכירות אנחנו יכולים לראות רובד אחד שעובד על מפה לאוזן, שכירות בשותפות, מודעות בלוחות אינטרנט, אנחנו מדברים כאן על רובד בו נמצאים בדרך כלל חבר’ה צעירים, סטודנטים, שמחפשים דירות להשכרה.

 
הרובד השני הוא דירות להשכרה מתיווך. זה נכון בכל האיזורים ובפרט בתל אביב, לה נקדיש מאמר זה. הרובד על פיו פונים למשרד תיווך בתל אביב ומחפשים נכס לשכור, שייך בעיקר למשפחות, אנשים בעלי אמצעים שלא מעוניינים ברכישת דירה (למשל כאלה שצריכים לשכור דירה בעיר לתקופה קצרה), תושבי חוץ ועוד. אותם אנשים מעדיפים לפנות למשרד תיווך בעיר שיעזור להם, בשביל לחסוך זמן וכאב ראש בחיפוש באופן עצמאי.

הסיבה שמשפחות או בעלי אמצעים פונים למשרד תיווך בתל אביב שיחפש עבורו דירה, נובע מכך שהתהליך דורש זמן, לבצע את החיפוש, ליצור קשר עם המשכירים, לדבר איתם, לנהל מו”מ וכדומה. כל זה דורש לא רק זמן אלא גם עלויות, ברגע שמשלמים למתווך שיעשה את זה, אז גם חוסכים זמן וגם מפחיתים בעלויות. אנחנו יודעים אגב שמדובר בקהל משפחות וקהל מבוסס כי לרוב הם יחשפו דירות להשכרה במרכז תל אביב או בצפונה ולא באזורים שסטודנטים נוהגים לגור בהם, למשל פלורנטין. האזורים בו הם מחפשים הוא הרבה יותר נוח ושקט, הוא מתאים לגידול ילדים, הוא מרווח, הם יחפשו שכונות מסודרות ולרוב הם יעדיפו מקומות שאינם רחובות ראשיים אלא נסתרים.
 
 
 
עלותן שח דירות להשכרה תל אביב מרכז, עולה לעיתים פי 2 מעלות דירות להשכרה בדרום העיר, ובכל זאת, בגלל התנאים הרבה יותר משתלם לשכור דירה שם, עבור אותן משפחות ובעלי אמצעים, מאשר שבדרום העיר. משרד תיווך בתל אביב יוכל למצוא עבורם נכסים שיתאימו לצרכים עבורם. לשאלה מדוע הם לא רוכשים כבר נכס במקום לשלם שכירות כל חודש, אזי שלעיתים זה בלתי אפשרי מבחינה כלכלית עבורם ולעיתים זה לא משתלם, מי שמגיע לתל אביב לתקופה קצרה, אין סיבה שישקיע זמן בחיפוש, ירכוש נכס, ישלם עבורו משכנתא ואז יצטרך למכור אותו כעבור זמן.

דוגמא למשרד תיווך בתל אביב שיכול לעזור לכם למצוא דירות להשכרה מסוגים שונים, הוא גאיה נכסים. משרד של יזמות ושיווק נדל”ן. גאיה נכסים הוא משרד בוטיק, שעובד עם הלקוח באופן אישי, יש למשרד יועצים, עורכי דין, ואנשי מקצוע נוספים שיכולים לעזור לכם, במידה ואתם מחליטים לשכור או לרכוש נכס בעיר.

מאמרים

פרויקט מגורים יוקרתי בתל אביב

דירות יוקרה בצפון תל אביב למכירה ללא עמלת תיווך

פרויקט מגורים יוקרתי בתל אביב, הכולל 16 דירות יוקרה ושוכן סמוך לכיכר מילאנו.
הבניין כולל דירות מ-88 מ”ר + 2 מרפסות של 12 מ”ר, וכן דירות בנות 93 מ”ר + 2 מרפסות שמש
הפרוייקט יבוצע על ידי חברת שזכתה לסיווגים ולתקנים הגבוהים ביותר בענף הבנייה הישראלי, חברה שהינה, ספקית רשומה של משרד הביטחון ומוכרת לביצוע עבודות ממשלתיות. החברה ביצעה ומבצעת מגוון פרויקטים, ביניהם: שכונות מגורים, קוטג’ים, מוסדות חינוך, פרויקטים עבור חברת החשמל, רשות הנמלים, משרד הביטחון ורכבת ישראל.

הפרויקט נבנה בסטנדרט גבוה ולהלן מפרט הדירות:
חנייה תת קרקעית
מעלית, גמר ברמה גבוהה
מחסנים בקומת המרתף
מרפסות שמש בכל דירה
אינטרקום, כולל טלוויזיה במעגל סגור, בין הדירה לדלת הראשית
מיזוג אוויר: VRF מרכזי מפוצל לשליטה בכל חדר
אסלות תלויות וניאגרה סמויה
דלת כניסה לדירה רחבה ומעוצבות
דלתות פנים מעץ מלא
מטבח מעוצב בסטנדרט גבוהה
חלונות אלומיניום איכותיים עם זכוכית בידודית
תריס אור גלילה חשמלי או תריס רפרפה

קרא עוד »

נצח ישראל

להשכרה, נצח ישראל, מיקום מצוין, חשוף לתנועת אנשים
במיקום מרכזי ושקט,קרוב לככר מסריק ושד’ ח”ן,מתאים למספרה,בית מרקחת,גלריה לאמנות,משרד אדריכלים וכו…יציאה לחצר אחורית וקדמית.”מפתחות במשרד”.

קרא עוד »

קריית שלום

נכס ייחודי בקריית שלום

במיקום הכי טוב בקריית שלום
ברחוב המבצעים נכס נדיר ביופיו ומיוחד דירת דופלקס גג בבנין חדש, מיקום נדיר מול חורשת אורנים ומגדל פעמונים, הכוללת בפועל 2 דירות עם כניסות ראשיות, וגג מרהיב.

קרא עוד »

נכסים נוספים

דירות למכירה

דירות למכירה

דירות להשכרה

דירות דירות יוקרה

דירות דירות יוקרה