חברת תיווך

חברת תיווך

מציאת דירה בישראל, בין אם לרכישה ובין אם להשכרה, אינה דבר של מה בכך. מעבר לסוגיה הפיננסית המורכבת המצריכה התייחסות מיוחדת, מדובר כאן על קושי מהותי לאתר את הנכס המתאים ביותר לצרכים, לרצונות וכמובן שגם לתקציב. בתנאים האלה, דומה כי קשה מאד לחשוב על ביצוע המשימה ללא הסיוע של חברת תיווך, ורצוי כזו מהשורה הראשונה בישראל. אז איך עושים את זה? ואיזה משרד תיווך בתל אביב נחשב למומלץ?

יתרונות הפניה למשרד תיווך
הסיוע של חברת תיווך בעת מציאת נכס, אם כן, הוא חיוני בכל קנה מידה. ברשות חברות הפועלות בתחום מאגר מרשים של דירות מתיווך, חלקן בבעלות בלעדית של המשרד. המשמעות הישירה של כך היא שמגוון הנכסים מהם ניתן לבחור הוא גדול יותר, דבר שמגדיל בעשרות מונים את הסבירות לביצועה של עסקת הנדל”ן המושלמת. לכן כדאי לפנות לחברת תיווך נדלן מקצועית.

חברת תיווך מגלמת בתוכה יתרון משמעותי נוסף, והוא ההיכרות המלאה עם התחום: הן ברמת המאקרו (מגמות נדל”ן בישראל בנקודת הזמן הנוכחית) והן כשזה נוגע למאפייני הנכסים הנמצאים באזור גיאוגרפי נתון. המשמעות הישירה של כך היא שביכולתם של סוכני הנדל”ן, המתמחים בתיווך נדלן, של החברה “לתרגם” את הצרכים של הלקוח לכדי מאפיינים מוחשיים של הנכסים המתאימים עבורו, ובהמשך לכך גם לספק לו אותם.

כך עושים זאת נכון
מחפשים חברות תיווך בתל אביב? גאיה נכסים עומד לשרותכם מאז שנת 1996. חברת תיווך זו, בבעלותו של גולן קידר, מעניקה שירותי תיווך, יזמות ושיווק נדל”ן מכל סוג. המשרד כולל צוות מיומן של סוכנים, המבינים את צרכי הלקוח ומתאימים עבורו את הנכסים הטובים ביותר. החברה עובדת בשיתוף פעולה עם יועצים בתחומים מקצועיים שונים, לרבות עורכי דין, יועצי משכנתאות, קבלני שיפוץ ואדריכלים, מה שמסייע לה להעניק ללקוחותיה את המענה המקיף ביותר.

מאמרים

פרויקט מגורים יוקרתי בתל אביב

דירות יוקרה בצפון תל אביב למכירה ללא עמלת תיווך

פרויקט מגורים יוקרתי בתל אביב, הכולל 16 דירות יוקרה ושוכן סמוך לכיכר מילאנו.
הבניין כולל דירות מ-88 מ”ר + 2 מרפסות של 12 מ”ר, וכן דירות בנות 93 מ”ר + 2 מרפסות שמש
הפרוייקט יבוצע על ידי חברת שזכתה לסיווגים ולתקנים הגבוהים ביותר בענף הבנייה הישראלי, חברה שהינה, ספקית רשומה של משרד הביטחון ומוכרת לביצוע עבודות ממשלתיות. החברה ביצעה ומבצעת מגוון פרויקטים, ביניהם: שכונות מגורים, קוטג’ים, מוסדות חינוך, פרויקטים עבור חברת החשמל, רשות הנמלים, משרד הביטחון ורכבת ישראל.

הפרויקט נבנה בסטנדרט גבוה ולהלן מפרט הדירות:
חנייה תת קרקעית
מעלית, גמר ברמה גבוהה
מחסנים בקומת המרתף
מרפסות שמש בכל דירה
אינטרקום, כולל טלוויזיה במעגל סגור, בין הדירה לדלת הראשית
מיזוג אוויר: VRF מרכזי מפוצל לשליטה בכל חדר
אסלות תלויות וניאגרה סמויה
דלת כניסה לדירה רחבה ומעוצבות
דלתות פנים מעץ מלא
מטבח מעוצב בסטנדרט גבוהה
חלונות אלומיניום איכותיים עם זכוכית בידודית
תריס אור גלילה חשמלי או תריס רפרפה

קרא עוד »

נצח ישראל

להשכרה, נצח ישראל, מיקום מצוין, חשוף לתנועת אנשים
במיקום מרכזי ושקט,קרוב לככר מסריק ושד’ ח”ן,מתאים למספרה,בית מרקחת,גלריה לאמנות,משרד אדריכלים וכו…יציאה לחצר אחורית וקדמית.”מפתחות במשרד”.

קרא עוד »

קריית שלום

נכס ייחודי בקריית שלום

במיקום הכי טוב בקריית שלום
ברחוב המבצעים נכס נדיר ביופיו ומיוחד דירת דופלקס גג בבנין חדש, מיקום נדיר מול חורשת אורנים ומגדל פעמונים, הכוללת בפועל 2 דירות עם כניסות ראשיות, וגג מרהיב.

קרא עוד »

נכסים נוספים

דירות למכירה

דירות למכירה

דירות להשכרה

דירות דירות יוקרה

דירות דירות יוקרה